Fleet Electric Day

Fleet Electric Day to autorski i unikalny projekt, polegający na propagowaniu i demokratyzowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi oraz krzewieniu wiedzy na temat elektromobilności.

Jednodniowy event łączy w sobie: test flotowy samochodów z alternatywnymi napędami (którego celem jest porównanie ze sobą wszystkich dostępnych na polskim rynku samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in) oraz konferencję, której tematem przewodnim będzie: Społeczna odpowiedzialność biznesu w transporcie.

Do trzeciej edycji testu Fleet Electric Day zapraszamy jeszcze większą liczbę uczestników (500 osób) i dostarczymy ponad 60 samochodów elektrycznych, hybrydowych, typu Plug-In oraz wodorowych. W teście będą brali udział praktycy z zakresu zarządzania flotami, managerowie zarządzający dużymi flotami, którzy podzielą się z czytelnikami „Fleet Napędy Alternatywne” doświadczeniami z testu. Dodatkowo z całego testu, odbywającego się w ruchu miejskim i na specjalnie przygotowanych próbach, będzie relacja filmowa.

Fleet Electric Day to wydarzenie zamknięte, skierowane wyłącznie do przedstawicieli firm, jednostek samorządowych, spółek Skarbu Państwa, które są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów z napędami alternatywnymi.

Data

22 Kwi 2020

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

uczestnictwo na podstawie indywidualnych zaproszeń od redakcji Magazynu Fleet

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Fleet Meetings
Warszawa

Lokalizacja

Warszawa
Małgorzata Mikołajczyk

Organizator

Małgorzata Mikołajczyk
Telefon
+48 (71) 339 79 22
Email
malgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
QR Code

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *