Fleet Market 2018

Fleet Market 2018 to już 10. edycja ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych, które corocznie skupiają przedstawicieli firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Targi Fleet Market to niepowtarzalna okazja do tego, aby w jednym miejscu zapoznać się z niemal całą oferta rynku dotycząca finansowania, ubezpieczeń, monitorowania czy serwisowania floty. Corocznie w targach bierze udział ponad 8 000 gości, od 100 do 150 wystawców, w tym m.in.: importerzy motoryzacyjni, koncerny paliwowe, koncerny oponiarskie, instytucje finansowe i leasingowe. Targi Fleet Market to także interesujące panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.

Podczas targów Fleet Market 2018 zaprezentowane zostaną najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych, luksusowe samochody z segmentu premium, a także samochody ekologiczne – z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, organizowane z myślą wyłącznie o przedstawicielach firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów i usług flotowych. Zapraszamy managerów z firm posiadających zarówno jeden samochód, który pomaga im w prowadzeniu działalności biznesowej oraz tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularzu zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl

Data

21 Lis 2018

Czas

Cały dzień

Koszt

Bezpłatny

Etykiety

Fleet Meetings

Lokalizacja

Warszawa
Małgorzata Mikołajczyk

Organizator

Małgorzata Mikołajczyk
Telefon
+48 (71) 339 79 22
Email
malgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
QR Code

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *