Fleet Market

Fleet Market 2020 to już 12. edycja ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych, które corocznie skupiają przedstawicieli firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Targi Fleet Market to niepowtarzalna okazja do tego, aby w jednym miejscu zapoznać się z niemal całą oferta rynku dotycząca finansowania, ubezpieczeń, monitorowania czy serwisowania floty. Corocznie w targach bierze udział ponad 8 000 gości, ok. 200 wystawców, w tym m.in.: importerzy motoryzacyjni, koncerny paliwowe, koncerny oponiarskie, instytucje finansowe i leasingowe. Targi Fleet Market to także interesujące panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.

Podczas targów Fleet Market zaprezentowane zostaną najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych, luksusowe samochody z segmentu premium, a także samochody ekologiczne – z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, organizowane z myślą wyłącznie o przedstawicielach firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów i usług flotowych. Zapraszamy managerów z firm posiadających zarówno jeden samochód, który pomaga im w prowadzeniu działalności biznesowej oraz tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularzu zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl

Targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, skierowane wyłącznie dla przedstawicieli firm, które są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów, produktów i usług flotowych do firm.

Data

25 Lis 2020

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

bezpłatnie, na podstawie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie

Więcej informacji

Czytaj więcej
Warszawa

Lokalizacja

Warszawa
Małgorzata Mikołajczyk

Organizator

Małgorzata Mikołajczyk
Telefon
+48 (71) 339 79 22
Email
malgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
QR Code

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *