Kobieca Flota

Siódma edycja Kobiecej Floty to dwudniowe spotkanie, podczas którego spotykają się fleet managerki, dyrektorki, decydentki branży flotowej.

Co roku, niezależnie od miejsca, w którym spotkanie się odbywa, na sali wykładowej zawsze spotyka się ponad 60 menedżerek średniego i wyższego szczebla, dla których zarządzanie flotą i zakupy do firm stanowią bardzo istotny element codziennych obowiązków służbowych.

Podczas tegorocznej edycji poruszane będą takie tematy jak optymalizacja kosztów we flocie, nowe oblicze danych flotowych, analiza TCO oraz TCM, ujednolicenie standardów flotowych czy elektromoblilność. Osobny panel będzie też poświęcony kompetencjom zarządczym. Uczestniczki mają również możliwość jazd testowych najnowszymi modelami samochodów flotowych.

Kobieca Flota to wydarzenie na rynku w całości poświęcone fleet managerkom. To szkolenie, podczas którego uczestniczki biorą udział w jazdach testowych, wykładach, dyskusjach, ale w programie przewidziano także czas na samorozwój i różnego rodzaju warsztaty. Dzięki temu rozwijają swoje kompetencje w każdym zakresie.

Tegoroczna edycja Kobieciej Floty odbędzie się w Dolinie Charlotty Resort&Spa.

Data

10 Mar 2020 - 11 Mar 2020

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

przy zgłoszeniu do 24 lutego 1499 zł + VAT

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

FLOTA
Dolina Charlotty

Lokalizacja

Dolina Charlotty
Strzelinko 14, 76-200 Słupsk
Tomasz Puszczyk

Organizator

Tomasz Puszczyk
Telefon
tel. 570 560 352
Email
tomasz.puszczyk@forum-media.pl
QR Code

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *