Nasi Partnerzy Branżowi

 

FLEET. Auto w firmie

Magazyn „FLEET. Auto w firmie” to profesjonalny i ogólnopolski miesięcznik biznesowo-motoryzacyjny B2B, obecny na polskim rynku od 2009r. „FLEET” jest platformą informacji i wiedzy o zarządzaniu samochodem firmowym. Miesięcznik dociera do największej bazy osób w branży flotowej, zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji, importerów oraz reprezentantów firm motoryzacyjnych i okołoflotowych, także za sprawą masowych eventów organizowanych przez wydawcę magazynu „FLEET” – firmę Fleet Meetings Sp. z o.o. (takich jak m.in.: targi flotowe Fleet Market , testy samochodów flotowych Fleet Cars&Vans, Auto Premium, testy samochodów z napędami alternatywnymi połączone z konferencją o elektromobilności – Fleet Electric Day oraz szkolenie dla managerów aut firmowych Fleet Management Training). Redakcja magazynu organizuje także coroczny plebiscyt flotowy on-line Fleet Derby.

„FLEET” to nie tylko magazyn, ale również nowoczesny serwis informacyjny dla branży motoryzacyjnej i flotowej www.fleet.com.pl, codziennie aktualizowany o bieżące informacje z rynku flotowego.

Redakcja magazynu „FLEET” przygotowuje także wydania specjalne: „Fleet. ABC auta w firmie”, „Fleet. Samochody użytkowe” oraz „Fleet. Napędy Alternatywne”.